VideoPublishing (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Description
he: תיאור

en: - None -
he: - ללא -

en: Save
he: שמירה

en: Format
he: פורמט

en: Media
he: מדיה

en: Video
he: וידאו
