VideoPublishing (7.x-2.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Format
hi: प्रारूप

en: Media
hi: मीडिया

en: Video
hi: वीडियो
