VideoPublishing (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Save
hu: Mentés

en: Format
hu: Formátum

en: Player
hu: Lejátszó

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Media
hu: Média

en: Video
hu: Videó

en: Installation instructions
hu: Telepítési útmutató
