VideoPublishing (7.x-2.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Save
lv: Saglabāt

en: Format
lv: Formāts

en: Media
lv: Multivide

en: Installation instructions
lv: Instalācijas norādījumi
