VideoPublishing (7.x-2.0) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Description
no: Beskrivelse

en: - None -
no: - Ingen -

en: Save
no: Lagre

en: Player
no: Spiller

en: API Key
no: API-nøkkel

en: Installation instructions
no: Installasjonsinstruksjoner
