VideoPublishing (7.x-2.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Description
uk: Опис

en: - None -
uk: - Немає -

en: Save
uk: Зберегти

en: Format
uk: Формат

en: Player
uk: Програвач

en: API Key
uk: Ключ API

en: Media
uk: Медіа

en: Video
uk: Відео

en: Installation instructions
uk: Інструкції з встановлення

en: Tile
uk: Плитка
