VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (35 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Transactions
be: Транкзацыі

en: Private
be: Прыватны

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Public
be: Публічнае

en: Action
be: Дзеянне

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: register
be: зарэгістраваць

en: Date
be: Дата

en: Message
be: Паведамленне

en: Name
be: Імя

en: Access
be: Доступ

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: n/a
be: [няма]

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Access denied
be: Дасяг забаронены

en: Not found
be: Не знойдзена

en: Comment
be: Каментар

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Owner
be: Уладальнік

en: Source
be: Крыніца

en: unlimited
be: неабмежавана

en: Session
be: Сесія

en: Permissions
be: Правы

en: Context
be: Кантэкст

en: User list
be: Спіс карыстальнікаў
