VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.0) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Access denied
br: Moned nac'het

en: Filter
br: Sil

en: Processor
br: Prosesor

en: Permissions
br: Aotreoù
