VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (53 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Transactions
ca: Transaccions

en: Private
ca: Privat

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Public
ca: Públic

en: Currency
ca: Moneda

en: Action
ca: Acció

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Yes
ca: Sí

en: register
ca: registreu-vos

en: Date
ca: Data

en: Message
ca: Missatge

en: Name
ca: Nom

en: Access
ca: Accés

en: n/a
ca: n/d

en: User
ca: Usuari

en: Email
ca: Correu electrònic

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: Access denied
ca: Accés denegat

en: Not found
ca: No trobat

en: Comment
ca: Comentari

en: Filter
ca: Filtra

en: Processor
ca: Processador

en: Price
ca: Preu

en: Amount
ca: Import

en: Owner
ca: Propietari

en: Payment
ca: Pagament

en: Male
ca: Mascle

en: Female
ca: Femella

en: Paid
ca: Pagat

en: Idle time
ca: Temps d'inactivitat

en: Source
ca: Font

en: unlimited
ca: il·limitat

en: Session
ca: Sessió

en: Permissions
ca: Permisos

en: Availability
ca: Disponibilitat

en: Welcome message
ca: Missatge de benvinguda

en: Subscription
ca: Subscripció

en: Columns
ca: Columnes

en: Transaction type
ca: Tipus de transacció

en: Credits
ca: Crèdits

en: Admin
ca: Administrador

en: Only
ca: Només

en: click here
ca: clica aquí

en: Invalid
ca: Invàlid

en: No user
ca: Sense usuari

en: User list
ca: Llista d'usuaris

en:  minutes
ca:  minuts
