VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (24 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Action
eo: Ago

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Date
eo: Dato

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Name
eo: Nomo

en: Access
eo: Atingo

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Access denied
eo: Aliro malpermesata.

en: Comment
eo: Komento

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Permissions
eo: Permesoj

en: User list
eo: Listo de uzantoj
