VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (40 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Transactions
eu: Transakzioak

en: Private
eu: Pribatua

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Public
eu: Publikoa

en: Action
eu: Ekintza

en: Tags
eu: Etiketak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: register
eu: harpidetu

en: Date
eu: Data

en: Message
eu: Mezua

en: Name
eu: Izena

en: Access
eu: Atzipena

en: ID
eu: IDa

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Email
eu: Eposta

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Access denied
eu: Sarrera debekatua

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Owner
eu: Jabea

en: Source
eu: Iturburua

en: Session
eu: Sesioa

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Welcome message
eu: Ongi etorri mezua

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe

en: Context
eu: Testuingurua

en: Image file
eu: Irudi fitxategia

en: Admin
eu: Kudeatu

en: No user
eu: Erabiltzailerik ez

en: User list
eu: Erabiltzaile zerrenda

en: User Type
eu: Erabiltzaile mota
