VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (58 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Username
fa: نام کاربری

en: Transactions
fa: تراکنش‌ها

en: Private
fa: خصوصی

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: شرح

en: Public
fa: عمومی

en: Currency
fa: واحد پول

en: Action
fa: عملکرد

en: Cost
fa: هزینه

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: register
fa: ثبت ‌نام کردن

en: Date
fa: تاریخ

en: Message
fa: پیغام

en: Name
fa: نام

en: Access
fa: دسترسی

en: ID
fa: شناسه

en: n/a
fa: هیچ

en: User
fa: کاربر

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: All
fa: همه

en: Active
fa: فعال

en: Access denied
fa: دسترسی مجاز نیست

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Filter
fa: فیلتر

en: Processor
fa: پردازشگر

en: login
fa: لاگین

en: Price
fa: قیمت

en: Id
fa: شناسه

en: Amount
fa: مقدار

en: Owner
fa: مالک

en: Payment
fa: پرداخت

en: Cleanup
fa: پاک سازی

en: Source
fa: منبع

en: unlimited
fa: نامحدود

en: Session
fa: نشست

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Credit
fa: اعتبار

en: Subscription
fa: اشتراک

en: Not configured
fa: پیکربندی نشده

en: Euro
fa: یورو

en: Context
fa: زمینه

en: Columns
fa: ستون‌ها

en: Canadian Dollar
fa: دلار کانادا

en: Australian Dollar
fa: دلار استرالیا

en: Japanese Yen
fa: ین ژاپن

en: Swiss Franc
fa: فرانک سوئیس

en: Image file
fa: فایل تصویر

en: Moderator
fa: مدیر

en: Admin
fa: مدیر

en: Only
fa: فقط

en: Invalid
fa: نامعتبر

en: User list
fa: لیست کاربران
