VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (18 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Username
fil: Bansag

en: Type
fil: Uri

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Tags
fil: Mga etiketa

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Date
fil: Petsa

en: Message
fil: Mensahe

en: Name
fil: Pangalan

en: n/a
fil: hindi naaangkop

en: All
fil: Lahat

en: Active
fil: Aktibo

en: Access denied
fil: Tinaggihan ang pagpunta dito

en: Comment
fil: Puna

en: Filter
fil: Salain

en: Permissions
fil: Mga pahintulot
