VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (27 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Action
km: អំពើ

en: Tags
km: ស្លាក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Message
km: សារ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: n/a
km: គ្មាន

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Access denied
km: ការ​ចូល​ដំណើរការ​ត្រូវ​បាន​បដិសេធ

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Filter
km: តម្រង

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Session
km: សម័យ

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Context
km: បរិបទ

en: User list
km: បញ្ជី​អ្នក​ប្រើ
