VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (29 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Private
ku: تایبەت

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Action
ku: کردار

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Message
ku: پەیام

en: Name
ku: ناو

en: n/a
ku: نییە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Email
ku: ئیمێل

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Access denied
ku: پیشاندان قەدەغەیە

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Owner
ku: خاوەن

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Context
ku: شوێن لە ڕستەدا

en: User list
ku: لیستی ئەندامان

en: Progress
ku: بەرەو پێشوەچوون
