VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (12 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Username
mg: Anarana

en: Type
mg: Karazana

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: User
mg: Mpampiasa

en: Comment
mg: Heviteny

en: Filter
mg: Sivana

en: Source
mg: Loharano
