VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Action
os: Архайд

en: Tags
os: Тегтæ

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Date
os: Датæ

en: Message
os: Хъусинаг

en: Name
os: Ном
