VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (93 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Transactions
pl: Transakcje

en: Private
pl: Prywatne

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Public
pl: Publiczna

en: Currency
pl: Waluta

en: Action
pl: Akcja

en: Cost
pl: Koszt

en: Tags
pl: Tagi

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: register
pl: rejestracja

en: Date
pl: Data

en: Message
pl: Wiadomość

en: Name
pl: Nazwa

en: Access
pl: Dostęp

en: n/a
pl: n.d.

en: User
pl: Użytkownik

en: All
pl: Wszystko

en: Active
pl: Aktywne

en: Access denied
pl: Odmowa dostępu

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Comment
pl: Komentarz

en: Filter
pl: Filtr

en: Processor
pl: Procesor

en: Price
pl: Cena

en: Amount
pl: Ilość

en: Owner
pl: Właściciel

en: Payment
pl: Płatność

en: Cleanup
pl: Porządkowanie

en: Male
pl: Mężczyzna

en: Female
pl: Kobieta

en: Paid
pl: Zapłacono

en: Idle time
pl: Czas bezczynności

en: Source
pl: Źródło

en: unlimited
pl: nieograniczony

en: Withdraw
pl: Wycofaj

en: Session
pl: Sesja

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Subscription
pl: Subskrypcja

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: Resolutions
pl: Rozdzielczości

en: Context
pl: Kontekst

en: Columns
pl: Kolumny

en: Free
pl: Wolne

en: Canadian Dollar
pl: Dolar kanadyjski

en: Transaction type
pl: Typ transakcji

en: U.S. Dollar
pl: Dolar amerykański

en: Australian Dollar
pl: Dolar australijski

en: Japanese Yen
pl: Jen japoński

en: Swiss Franc
pl: Frank szwajcarski

en: Danish Krone
pl: Korona duńska

en: Hong Kong Dollar
pl: Dolar hongkoński

en: Hungarian Forint
pl: Forint węgierski

en: Norwegian Krone
pl: Korona norweska

en: New Zealand Dollar
pl: Dolar nowozelandzki

en: Polish Zloty
pl: Złoty polski

en: Swedish Krona
pl: Korona Szwedzka

en: Singapore Dollar
pl: Dolar singapurski

en: Additional Settings
pl: Ustawienia dodatkowe

en: withdraw
pl: wycofanie

en: Resolution
pl: Rozdzielczość

en: Only
pl: Tylko

en: click here
pl: kliknij tu

en: Invalid
pl: Nieprawidłowy

en: No user
pl: Brak użytkownika

en: User list
pl: Lista użytkowników

en: Enter Video Chat
pl: Wejdź na wideoczat

en: RTMP application address
pl: adres aplikacji RTMP

en: RTMP application address on a rtmp server.
pl: adres aplikacji RTMP na serwerze RTMP

en: Default room name
pl: Domyślna nazwa pokoju

en: Default room name. A hash code is added if not changed by room creator.
pl: Domyślna nazwa pokoju. Jeżeli twórca pokoju nie zmieni jego nazwy, do domyślnej zostanie dodany numer.

en: Application folder detected:
pl: Znaleziono folder aplikacji:

en:  minutes
pl:  minut

en: Progress
pl: Postęp

en: Paid mode Settings
pl: Ustawienia płatnego trybu

en: Invalid resolution
pl: Nieprawidłowa rozdzielczość

en: Disable Ad
pl: Wyłącz reklamy

en: Disable advertisements .
pl: Wyłącz reklamy.

en: Moderator list
pl: Lista moderatorów

en:  Of
pl:  Z

en: Bad user name.
pl: Nieprawidłowa nazwa użytkownika.

en: Invalid room @r
pl: Nieprawidłowy pokój @r

en: User not created
pl: Użytkownik nie został utworzony.

en: Module Mode
pl: Tryb modułu

en: Module mode
pl: Tryb modułu

en: In seconds
pl: W sekundach

en: Paypal account
pl: konto PayPal

en: Paid Room
pl: Pokój płatny

en: Free Room
pl: Pokój darmowy
