VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (26 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Public
ps: ټوليز

en: Action
ps: چار

en: Tags
ps: بچوي

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Date
ps: نيټه

en: Message
ps: پيغام

en: Name
ps: نوم

en: Access
ps: لاس رسی

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Access denied
ps: لاسرسی رد شو

en: Comment
ps: تبصره

en: Filter
ps: چاڼ

en: Source
ps: سرچينه

en: Permissions
ps: اجازې

en: Columns
ps: ستنې
