VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (42 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Transactions
ro: Tranzacţii

en: Private
ro: Privat

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Currency
ro: Monedă

en: Action
ro: Acțiune

en: Tags
ro: Etichete

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Date
ro: Data

en: Message
ro: Mesaj

en: Name
ro: Nume

en: Access
ro: Acces

en: User
ro: Utilizator

en: Email
ro: email

en: All
ro: Toate

en: Active
ro: Activ

en: Access denied
ro: Acces respins

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Comment
ro: Comentariu

en: Filter
ro: Filtru

en: Processor
ro: Procesor

en: Price
ro: Preţ

en: Amount
ro: Suma

en: Owner
ro: Proprietar

en: Payment
ro: Plată

en: Paid
ro: Plătit

en: Source
ro: Sursă

en: unlimited
ro: nelimitat

en: Session
ro: Sesiune

en: Permissions
ro: Permisiuni

en: Columns
ro: Coloane

en: Transaction type
ro: Tip de tranzacție

en: Admin
ro: Administrator

en: Only
ro: Doar

en: No user
ro: Niciun utilizator

en: User list
ro: Listă utilizatori

en: Progress
ro: Progres
