VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (16 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Transactions
si: ගණුදෙණු

en: Private
si: පුද්ගලික

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Public
si: පොදු

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Access denied
si: පිවිසුම තහනම්

en: Permissions
si: අවසර
