VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (52 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Transactions
sk: Transakcie

en: Private
sk: Súkromné

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Public
sk: Verejné

en: Currency
sk: Mena

en: Action
sk: Akcia

en: Cost
sk: Náklady

en: Tags
sk: Značky

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Date
sk: Dátum

en: Message
sk: Správa

en: Name
sk: Názov

en: Access
sk: Prístup

en: n/a
sk: nie je

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Access denied
sk: Prístup odmietnutý

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Comment
sk: Komentár

en: Price
sk: Cena

en: Amount
sk: Množstvo

en: Owner
sk: Vlastník

en: Payment
sk: Platba

en: Source
sk: Zdroj

en: unlimited
sk: neobmedzene

en: Withdraw
sk: Odobrať

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Availability
sk: Dostupnosť

en: Credit
sk: Kredit

en: Welcome message
sk: Uvítacia správa

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: Context
sk: Kontext

en: Transaction type
sk: Typ transakcie

en: Moderator
sk: Moderátor

en: Admin
sk: Administrátor

en: withdraw
sk: odobrať

en: Only
sk: Len

en: Invalid
sk: Nesprávny

en: No user
sk: Žiadny používateľ

en: User list
sk: Zoznam používateľov

en: RTMP application address
sk: RTMP adresa aplikácie

en: RTMP application address on a rtmp server.
sk: RTMP adresa aplikácie na rtmp serveri.

en: Default room name
sk: Predvolený názov miestnosti

en: Application folder detected:
sk: Priečinok aplikácie nájdený:
