VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (37 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Transactions
ta: பரிவர்த்தனைகள்

en: Private
ta: தனிப்பட்ட

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Public
ta: வெளிப்படை

en: Currency
ta: நாணயம்

en: Action
ta: செயல்

en: Cost
ta: விலை

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: register
ta: பதிவு

en: Date
ta: தேதி

en: Message
ta: செய்தி

en: Name
ta: பெயர்

en: Access
ta: அணுகு

en: User
ta: பயனர்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: All
ta: எல்லா

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Access denied
ta: அனுமதி மறுக்கப்படுகிறது

en: Not found
ta: காணக்கிடைக்கவில்லை

en: Comment
ta: கருத்து

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Processor
ta: செயலி

en: Owner
ta: உரிமையாளர்

en: Source
ta: மூலம்

en: Session
ta: அமர்வு

en: Permissions
ta: அனுமதிகள்

en: Context
ta: சூழல்

en: Columns
ta: நெடுவரிசை

en: No user
ta: பயனர் இல்லை

en: User list
ta: பயனர் பட்டியல்
