VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (59 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Transactions
tr: İşlemler

en: Private
tr: Özel

en: Type
tr: Tip

en: Description
tr: Açıklama

en: Public
tr: Açık

en: Currency
tr: Para birimi

en: Action
tr: Eylem

en: Cost
tr: Maliyet

en: Tags
tr: Etiketler

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: register
tr: kayıt

en: Date
tr: Tarih

en: Message
tr: İleti

en: Name
tr: İsim

en: Access
tr: Erişim

en: User
tr: Kullanıcı

en: Email
tr: E-posta

en: All
tr: Tümü

en: Active
tr: Etkin

en: Access denied
tr: Erişim engellendi

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Comment
tr: Yorum

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Processor
tr: İşlemci

en: login
tr: giriş yapın

en: Price
tr: Fiyat

en: Amount
tr: Miktar

en: Owner
tr: Sahibi

en: Payment
tr: Ödeme

en: Male
tr: Erkek

en: Female
tr: Bayan

en: Source
tr: Kaynak

en: unlimited
tr: limitsiz

en: Withdraw
tr: Geri al

en: Session
tr: Oturum

en: Permissions
tr: İzinler

en: Not configured
tr: Yapılandırılmadı

en: Euro
tr: Avro

en: Context
tr: Bağlam (Context)

en: Columns
tr: Sütunlar

en: Canadian Dollar
tr: Kanada Doları

en: Transaction type
tr: İşlem tipi

en: Australian Dollar
tr: Avustralya Doları

en: Japanese Yen
tr: Japon Yeni

en: Swiss Franc
tr: İsviçre Frangı

en: Danish Krone
tr: Danimarka Kronu

en: Norwegian Krone
tr: Norveç Kronu

en: Swedish Krona
tr: İsveç Kronu

en: Admin
tr: Yönetim

en: click here
tr: buraya tıklayınız

en: Invalid
tr: Geçersiz

en: No user
tr: Kullanıcı yok

en: User list
tr: Kullanıcı listesi

en:  minutes
tr:  dakika
