VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (32 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Username
bg: Потребителско име

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Action
bg: Действие

en: Cost
bg: Цена

en: Tags
bg: Таг

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Date
bg: Дата

en: Message
bg: Съобщение

en: Name
bg: Име

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Access denied
bg: Достъпът забранен

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Comment
bg: Коментар

en: Filter
bg: Филтър

en: Price
bg: Цена

en: Id
bg: Номер

en: Source
bg: Източник

en: unlimited
bg: неограничен

en: Withdraw
bg: Оттегли

en: Permissions
bg: Права

en: Subscription
bg: Абонамент

en: Resolution
bg: Резолюция

en: Only
bg: Само

en: User list
bg: Списък на потребителите
