VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (51 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Transactions
cs: Transakce

en: Private
cs: Soukromé

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Public
cs: Veřejná

en: Currency
cs: Měna

en: Action
cs: Akce

en: Cost
cs: Náklady

en: Tags
cs: Štítky

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Date
cs: Datum

en: Message
cs: Zpráva

en: Name
cs: Jméno

en: Access
cs: Přístup

en: n/a
cs: není

en: User
cs: Uživatel

en: Email
cs: E-mail

en: All
cs: Vše

en: Active
cs: Aktivní

en: Access denied
cs: Přístup byl zamítnut

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Comment
cs: Komentář

en: Filter
cs: Filtr

en: Price
cs: Cena

en: Amount
cs: Částka

en: Owner
cs: Vlastník

en: Payment
cs: Platba

en: Paid
cs: Zaplaceno

en: Source
cs: Zdroj

en: unlimited
cs: neomezené

en: Start Time
cs: Čas zahájení

en: Session
cs: Relace

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Credit
cs: Kredit

en: Subscription
cs: Přihláška

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: Context
cs: Kontext

en: Columns
cs: Sloupce

en: Transaction type
cs: Typ transakce

en: Image file
cs: Soubor obrázku

en: Moderator
cs: Moderátor

en: Admin
cs: Administrátor

en: Only
cs: Pouze

en: Invalid
cs: Neplatný

en: No user
cs: Žádný uživatel

en: User list
cs: Seznam uživatelů
