VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (55 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Transactions
et: Tehingud

en: Private
et: Privaatne

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Public
et: Avalik

en: Currency
et: Valuuta

en: Action
et: Tegevus

en: Cost
et: Maksumus

en: Tags
et: Sildid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: register
et: registreeru

en: Date
et: Kuupäev

en: Message
et: Teade

en: Name
et: Nimi

en: Access
et: Ligipääs

en: n/a
et: puudub

en: User
et: Kasutaja

en: Email
et: E-kiri

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Access denied
et: Ligipääs keelatud

en: Not found
et: Ei leitud

en: Comment
et: Kommentaar

en: Filter
et: Filtreeri

en: Processor
et: Töötleja

en: Price
et: Hind

en: Id
et: ID

en: Amount
et: Kogus

en: Owner
et: Omanik

en: Payment
et: Maksmine

en: Cleanup
et: Puhastamine

en: Male
et: Mees

en: Female
et: Naine

en: Source
et: Allikas

en: unlimited
et: piiramata

en: Session
et: Sessioon

en: Permissions
et: Õigused

en: Availability
et: Saadavus

en: Credit
et: Kreedit

en: Context
et: Kontekst

en: Columns
et: Veerud

en: Canadian Dollar
et: Kanada dollar

en: Transaction type
et: Tehingu tüüp

en: Image file
et: Pildifail

en: Admin
et: Administraator

en: Only
et: Ainult

en: Invalid
et: Sobimatu

en: No user
et: Ükski kasutaja

en: User list
et: Kasutajate nimekiri

en:  minutes
et:  minutit
