VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (61 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Private
fi: Yksityinen

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Public
fi: Julkinen

en: Currency
fi: Valuutta

en: Action
fi: Toiminto

en: Cost
fi: Maksu

en: Tags
fi: Tagit

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Message
fi: Viesti

en: Name
fi: Nimi

en: Access
fi: Pääsy

en: n/a
fi: ei mitään

en: User
fi: Käyttäjä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: All
fi: Kaikki

en: Active
fi: Voimassa

en: Access denied
fi: Pääsy kielletty

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Comment
fi: Kommentti

en: Filter
fi: Suodatus

en: Processor
fi: Prosessori

en: login
fi: kirjaudu

en: Price
fi: Hinta

en: Id
fi: Tunniste

en: Amount
fi: Määrä

en: Owner
fi: Omistaja

en: Payment
fi: Maksu

en: Cleanup
fi: Siivoa

en: Source
fi: Lähde

en: unlimited
fi: rajoittamaton

en: Session
fi: Sessio

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Subscription
fi: Tilaaminen

en: Not configured
fi: Ei asetettu

en: Context
fi: Konteksti

en: Columns
fi: Palstat

en: Canadian Dollar
fi: Kanadan dollari

en: Australian Dollar
fi: Australian Dollari

en: Japanese Yen
fi: Japanin yen

en: Swiss Franc
fi: Sveitsin frangi

en: Danish Krone
fi: Tanskan kruunu

en: Hong Kong Dollar
fi: Hong Kongin dollari

en: Hungarian Forint
fi: Unkarin forintti

en: Norwegian Krone
fi: Norjan kruunu

en: New Zealand Dollar
fi: Uuden Seelannin dollari

en: Polish Zloty
fi: Puolan złoty

en: Swedish Krona
fi: Ruotsin kruunu

en: Singapore Dollar
fi: Singaporen dollari

en: Admin
fi: Ylläpito

en: click here
fi: klikkaa tästä

en: Invalid
fi: Epäkelpo

en: No user
fi: Ei  käyttäjää

en: User list
fi: Käyttäjälista

en:  minutes
fi:  minuuttia
