VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.1) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Access denied
ga: Cead rochtana diúltaithe

en: Price
ga: Praghas

en: Payment
ga: Íocaíocht
