VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (51 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Transactions
gl: Transaccións

en: Private
gl: Privado

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Public
gl: Público

en: Currency
gl: Divisa

en: Action
gl: Acción

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: register
gl: rexistrar

en: Date
gl: Data

en: Message
gl: Mensaxe

en: Name
gl: Nome

en: Access
gl: Acceso

en: n/a
gl: n/d

en: User
gl: Usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Access denied
gl: Acceso denegado

en: Not found
gl: Non atopada

en: Comment
gl: Comentario

en: Filter
gl: Filtro

en: Processor
gl: Procesador

en: login
gl: iniciar sesión

en: Price
gl: Prezo

en: Amount
gl: Cantidade

en: Owner
gl: Propietario

en: Payment
gl: Pagamento

en: Source
gl: Orixe

en: unlimited
gl: Ilimitado

en: Session
gl: Sesión

en: Permissions
gl: Permisos

en: Welcome message
gl: Mensaxe de benvida

en: Subscription
gl: Subscribirse

en: Not configured
gl: Sen configurar

en: Context
gl: Contexto

en: Canadian Dollar
gl: Dólar canadiense

en: Australian Dollar
gl: Dólar australiano

en: Swiss Franc
gl: Franco suizo

en: Image file
gl: Ficheiro da imaxe

en: Only
gl: Só

en: Bandwidth
gl: Ancho de banda

en: Invalid
gl: Non válido.

en: No user
gl: Sen usuario

en: User list
gl: Lista de usuarios
