VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (36 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Private
hr: Privatno

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Public
hr: Javno

en: Currency
hr: Valuta

en: Action
hr: Akcija

en: Cost
hr: Trošak

en: Tags
hr: Oznake

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Date
hr: Datum

en: Message
hr: Poruka

en: Name
hr: Naziv

en: Access
hr: Pristup

en: n/a
hr: nije dostupno

en: User
hr: Korisnik

en: Email
hr: E-pošta

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Access denied
hr: Pristup odbijen

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Comment
hr: Komentar

en: Filter
hr: Pročisti

en: Processor
hr: Procesor

en: Price
hr: Cijena

en: Amount
hr: Iznos

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Source
hr: Izvor

en: Session
hr: Sesija

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Context
hr: Kontekst

en: U.S. Dollar
hr: SAD Dolar

en: User list
hr: Popis korisnika
