VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (24 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Transactions
kk: Шарттар

en: Private
kk: Жеке

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Action
kk: Әрекет

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Date
kk: Датасы

en: Message
kk: Хабарлама

en: Name
kk: Аты

en: n/a
kk: жоқ

en: User
kk: Пайдаланушы

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Access denied
kk: Рұқсат жоқ

en: Comment
kk: Пікір

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: User list
kk: Пайдаланушы тізім
