VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (46 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Private
oc: Privat

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: Currency
oc: Devisa

en: Action
oc: Accion

en: Cost
oc: Còst

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Date
oc: Data

en: Message
oc: Messatge

en: Name
oc: Nom

en: Access
oc: Accès

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: n/a
oc: n/d

en: User
oc: Utilizaire

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: All
oc: Tot

en: Active
oc: Actiu

en: Access denied
oc: Accès refusat

en: Not found
oc: Pas trobat

en: Comment
oc: Comentari

en: Filter
oc: Filtrar

en: Amount
oc: Montant

en: Owner
oc: Proprietari

en: Payment
oc: Pagament

en: Cleanup
oc: Netejar

en: Male
oc: Òme

en: Female
oc: Femna

en: Paid
oc: Pagat

en: Source
oc: Font

en: unlimited
oc: illimitat

en: Credit
oc: Crèdit

en: Welcome message
oc: Messatge de benvenguda

en: Context
oc: Contèxte

en: Columns
oc: Colomnas

en: Credits
oc: Crèdits

en: Resolution
oc: Resolucion

en: No user
oc: Aucun utilizaire

en: User list
oc: Lista dels utilizaires

en:  bytes/s
oc:  octets/s

en:  minutes
oc:  minutas
