VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (27 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Action
sl: Akcija

en: Tags
sl: Oznake

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Date
sl: Datum

en: Message
sl: Sporočilo

en: Name
sl: Ime

en: n/a
sl: n/d

en: User
sl: Uporabnik

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Access denied
sl: Dostop zavrnjen

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Comment
sl: Komentar

en: Price
sl: Cena

en: Owner
sl: Lastnik

en: Session
sl: Seja

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Context
sl: Kontekst

en: Admin
sl: Skrbnik

en: User list
sl: seznam uporabnikov
