VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (62 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Username
sv: Användarnamn

en: Transactions
sv: Transaktioner

en: Private
sv: Privat

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Public
sv: Offentlig

en: Currency
sv: Valuta

en: Action
sv: Åtgärd

en: Cost
sv: Kostnad

en: Tags
sv: Etiketter

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: register
sv: registrera

en: Date
sv: Datum

en: Message
sv: Meddelande

en: Name
sv: Namn

en: Access
sv: Åtkomst

en: n/a
sv: inte tillgänglig

en: User
sv: Användare

en: Email
sv: E-post

en: All
sv: Alla

en: Active
sv: Aktiv

en: Access denied
sv: Åtkomst nekad

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Comment
sv: Kommentar

en: Filter
sv: Filtrera

en: login
sv: logga in

en: Price
sv: Pris

en: Amount
sv: Belopp

en: Owner
sv: Ägare

en: Payment
sv: Betalning

en: Cleanup
sv: Städa upp

en: Male
sv: Man

en: Female
sv: Kvinna

en: Paid
sv: Betald

en: Source
sv: Källa

en: unlimited
sv: obegränsad

en: Permissions
sv: Behörigheter

en: Credit
sv: Kredit

en: Welcome message
sv: Välkomstmeddelande

en: Subscription
sv: Prenumeration

en: Not configured
sv: Ej inställd

en: Context
sv: Sammanhang

en: Columns
sv: Kolumner

en: Australian Dollar
sv: Australiensiska dollar

en: Japanese Yen
sv: Japanska Yen

en: Swiss Franc
sv: Schweizisk Franc

en: Danish Krone
sv: Danska kronor

en: Polish Zloty
sv: Polska Złoty

en: Swedish Krona
sv: Svenska kronor

en: Credits
sv: Lista över medverkande

en: Admin
sv: Administrera

en: Additional Settings
sv: Ytterligare inställningar

en: Only
sv: Endast

en: click here
sv: klicka här

en: Invalid
sv: Ogiltig

en: No user
sv: Ingen användare

en: User list
sv: Användarlista

en:  minutes
sv:  minuter

en: Progress
sv: Framsteg
