VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Date
ta: திகதி

en: Message
ta: தகவல்

en: Name
ta: பெயர்

en: User
ta: பயனாளர்

en: Active
ta: இயங்கும்

en: Access denied
ta: அணுகல் மறுக்கப்பட்டது

en: Comment
ta: குறிப்புரை

en: Filter
ta: வடிகட்டி
