VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (28 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Private
th: ส่วนตัว

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Action
th: แอคชั่น

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Date
th: วันที่

en: Message
th: ข้อความ

en: Access
th: การเข้าถึง

en: ID
th: ไอดี

en: n/a
th: ไม่มีข้อมูล

en: Email
th: อีเมล

en: All
th: ทั้งหมด

en: Access denied
th: ปัญหา 'access denied'

en: Not found
th: ไม่พบ

en: Price
th: ราคา

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Payment
th: เงื่อนไขชำระเงิน

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: Euro
th: ยูโร

en: Context
th: บริบท

en: User list
th: รายชื่อผู้ใช้งาน

en: Package Name
th: ชื่อแพคเกจ
