VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (18 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Username
ur: اسم صارف

en: Transactions
ur: لین دین

en: Private
ur: نجی

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Public
ur: عوامی

en: Currency
ur: کرنسی

en: Action
ur: ایکشن

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: ID
ur: شناخت

en: n/a
ur: کوئی نہیں

en: Email
ur: ای میل

en: Access denied
ur: رسائی مسترد

en: Filter
ur: فلٹر
