VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (43 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Private
ar: خاص

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Public
ar: عام

en: Action
ar: إجراء

en: Cost
ar: كلفة

en: Tags
ar: وسوم

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: register
ar: سجل

en: Date
ar: التاريخ

en: Message
ar: الرسالة

en: Name
ar: الاسم

en: Access
ar: الوصول

en: ID
ar: المعرف ID

en: n/a
ar: غير متوفر

en: User
ar: المستخدم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: All
ar: الكل

en: Active
ar: نشط

en: Access denied
ar: الوصول مرفوض

en: Not found
ar: غير موجود

en: Comment
ar: التعليق

en: Filter
ar: انتقاء

en: Processor
ar: معالج

en: Price
ar: السعر

en: Amount
ar: المبلغ

en: Owner
ar: المالك

en: Source
ar: المصدر

en: unlimited
ar: غير محدود

en: Session
ar: الجلسة

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: Welcome message
ar: رسالة الترحيب

en: Euro
ar: اليورو

en: Context
ar: السياق

en: Columns
ar: أعمدة

en: No user
ar: لا يوجد مستخدم

en: User list
ar: قائمة المستخدمين

en:  minutes
ar:  دقائق
