VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.3) - en to ast translation catalogue (24 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Date
ast: Data

en: Message
ast: Mensax

en: Name
ast: Nome

en: n/a
ast: n/d

en: User
ast: Usuariu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Access denied
ast: Accesu torgáu

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: Comment
ast: Comentariu

en: Filter
ast: Filtru

en: Owner
ast: Dueñu

en: Session
ast: Sesión

en: Permissions
ast: Permisos
