VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.3) - en to cy translation catalogue (29 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Tags
cy: Tagiau

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Date
cy: Dyddiad

en: Message
cy: Neges

en: Name
cy: Enw

en: Access
cy: Mynediad

en: User
cy: Defnyddiwr

en: All
cy: I gyd

en: Active
cy: Gweithredol

en: Access denied
cy: Mynediad wedi ei wrthod

en: Comment
cy: Sylw

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Price
cy: Pris

en: Payment
cy: Taliad

en: Permissions
cy: Hawliau

en: Credit
cy: Credyd

en: Not configured
cy: Heb ei ffurfweddu

en: Context
cy: Cyd-destun

en: Admin
cy: Gweinydd

en: Invalid
cy: Annilys

en: No user
cy: Dim defnyddiwr

en: User list
cy: Rhestr defnyddiwr
