VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (49 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Public
el: Δημόσιες

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Action
el: Ενέργεια

en: Cost
el: Κόστος

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Message
el: Μήνυμα

en: Name
el: Όνομα

en: Access
el: Πρόσβαση

en: n/a
el: δ/υ

en: User
el: Χρήστης

en: All
el: Όλες

en: Active
el: Ενεργό

en: Access denied
el: Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Processor
el: Επεξεργαστής

en: Price
el: Tιμή

en: Amount
el: Ποσό

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Payment
el: Πληρωμή

en: Source
el: Πηγή

en: unlimited
el: Απεριόριστο

en: Session
el: Σύνοδος

en: Permissions
el: Άδειες

en: Not configured
el: Δεν έχει διευθετηθεί

en: Euro
el: Ευρώ

en: Context
el: Πλαίσιο

en: Canadian Dollar
el: Δολλάριο Καναδά

en: Australian Dollar
el: Δολλάριο Αυστραλίας

en: Hong Kong Dollar
el: Δολλάριο Χονγκ Κονγκ

en: New Zealand Dollar
el: Δολλάριο Νέας Ζηλανδίας

en: Swedish Krona
el: Σουηδική Κορώνα

en: Singapore Dollar
el: Δολλάριο Σιγκαπούρης

en: Image file
el: Αρχείο εικόνας

en: Admin
el: Διαχειριστής

en: Only
el: Μόνο

en: Invalid
el: Μη έγκυρο

en: No user
el: Δεν υπάρχει χρήστης

en: User list
el: Λίστα χρηστών
