VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.3) - en to es translation catalogue (84 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Transactions
es: Transacciones

en: Private
es: Privado

en: Type
es: Tipo

en: Description
es: Descripción

en: Public
es: Público

en: Currency
es: Moneda

en: Action
es: Acción

en: Cost
es: Coste

en: Tags
es: Etiquetas

en: Yes
es: Sí

en: register
es: registrar

en: Date
es: Fecha

en: Message
es: Mensaje

en: Name
es: Nombre

en: Access
es: Acceso

en: n/a
es: n/d

en: User
es: Usuario

en: Email
es: Correo electrónico

en: All
es: Todo(s)

en: Active
es: Activo

en: Access denied
es: Acceso denegado

en: Not found
es: No encontrado

en: Comment
es: Comentario

en: Filter
es: Filtro

en: Processor
es: Procesador

en: Price
es: Precio

en: Amount
es: Cantidad

en: Owner
es: Propietario

en: Payment
es: Pago

en: Cleanup
es: Limpieza

en: Male
es: Masculino

en: Female
es: Femenino

en: Paid
es: Pagado

en: Idle time
es: Tiempo de inactividad

en: Source
es: Origen

en: unlimited
es: sin límite

en: Withdraw
es: Retirar

en: Start Time
es: Hora de inicio

en: Session
es: Sesión

en: Permissions
es: Permisos

en: Availability
es: Disponibilidad

en: Credit
es: Crédito

en: Welcome message
es: Mensaje de bienvenida

en: Subscription
es: Suscripción

en: Not configured
es: Sin configurar

en: Resolutions
es: Resoluciones

en: Context
es: Contexto

en: Columns
es: Columnas

en: Canadian Dollar
es: Dólar canadiense

en: Transaction type
es: Tipo de transacción

en: Australian Dollar
es: Dolar australiano

en: Japanese Yen
es: Yen japonés

en: Swiss Franc
es: Franco suizo

en: Danish Krone
es: Corona danesa

en: Hong Kong Dollar
es: Dólar de Hong Kong

en: Hungarian Forint
es: Florín  húngaro

en: Norwegian Krone
es: Corona noruega

en: New Zealand Dollar
es: Dólar neozelandés

en: Polish Zloty
es: Zloty polaco

en: Swedish Krona
es: Corona sueca

en: Singapore Dollar
es: Dólar de Singapur

en: Image file
es: Archivo de imagen

en: Applied
es: Aplicado

en: Credits
es: Créditos

en: Moderator
es: Moderador

en: Admin
es: Administrar

en: Additional Settings
es: Opciones adicionales

en: Resolution
es: Resolución

en: Only
es: Solamente

en: click here
es: haga click aquí

en: Bandwidth
es: Ancho de banda

en: Invalid
es: No válido

en: No user
es: Sin usuario

en: User list
es: Lista de usuarios

en: Room Description
es: Descripción de la habitación

en: Welcome message displayed when entering room.
es: Mensaje de bienvenida mostrado cuando se entra en la sala.

en:  minutes
es:  minutos

en: Progress
es: Progreso

en: Thumb
es: Miniatura

en: Room
es: Habitacion
