VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (45 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Username
is: Notendanafn

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Public
is: Almenn

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: Action
is: Aðgerð

en: Cost
is: Kostnaður

en: Tags
is: Efnisorð

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Date
is: Dagsetning

en: Message
is: Skilaboð

en: Name
is: Nafn

en: Access
is: Aðgangur

en: ID
is: Kenni

en: n/a
is: á ekki við

en: User
is: Notandi

en: Email
is: Netfang

en: All
is: Allt

en: Active
is: Virkt

en: Access denied
is: Aðgangi hafnað

en: Not found
is: Fannst ekki

en: Comment
is: Ummæli

en: Filter
is: Sía

en: Price
is: Verð

en: Amount
is: Upphæð

en: Owner
is: Eigandi

en: Payment
is: Greiðslumáti

en: Permissions
is: Réttindi

en: Euro
is: Evra

en: Context
is: Samhengi

en: Canadian Dollar
is: Kanadískur dollar

en: Australian Dollar
is: Ástralskur dollar

en: Japanese Yen
is: Japanskt jen

en: Swiss Franc
is: Svissneskur franki

en: Danish Krone
is: Dönsk króna

en: Norwegian Krone
is: Norsk króna

en: New Zealand Dollar
is: Nýsjálenskur dollar

en: Swedish Krona
is: Sænsk króna

en: Only
is: Aðeins

en: Invalid
is: Ógilt

en: User list
is: Listi yfir notendur
