VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.3) - en to mr translation catalogue (31 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Transactions
mr: व्यवहार

en: Private
mr: खाजगी

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Public
mr: सार्वजनिक

en: Currency
mr: चलन

en: Action
mr: कृती

en: Cost
mr: किंमत

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: register
mr: नोंदणी

en: Date
mr: दिनांक

en: Message
mr: संदेश

en: Name
mr: नाव

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Email
mr: ईमेल

en: All
mr: सर्व

en: Active
mr: सक्रिय

en: Access denied
mr: प्रवेश प्रतिबंधीत

en: Not found
mr: सापडले नाही

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Filter
mr: गाळणी

en: Price
mr: किंमत

en: Owner
mr: मालक

en: Admin
mr: व्यवस्थापक

en: User list
mr: सदस्यांची यादी
