VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.3) - en to my translation catalogue (21 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Username
my: အမည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Tags
my: Tag များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Message
my: သတင်း

en: Name
my: အမည်

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Access denied
my: လုပ်ပိုင်ခွင့်မရနိုင်ပါ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ
