VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (25 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Private
ne: निजि

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Action
ne: कारवाही

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Date
ne: मिति

en: Message
ne: सन्देश

en: Name
ne: नाम

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Access denied
ne: प्रवेश निषेध

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Source
ne: स्रोत

en: Permissions
ne: अनुमति

en: User list
ne: प्रयोगकर्ताको सुची

en:  minutes
ne:  मिनेट
