VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (70 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Transactions
nl: Transacties

en: Private
nl: Privé

en: Description
nl: Beschrijving

en: Public
nl: Publiek

en: Currency
nl: Valuta

en: Action
nl: Actie

en: Cost
nl: Kostprijs

en: Tags
nl: Labels

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: register
nl: inschrijven

en: Date
nl: Datum

en: Message
nl: Bericht

en: Name
nl: Naam

en: Access
nl: Toegang

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: User
nl: Gebruiker

en: Email
nl: E-mail

en: All
nl: Alle

en: Active
nl: Actief

en: Access denied
nl: Geen toegang

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Comment
nl: Reactie

en: Price
nl: Prijs

en: Id
nl: ID

en: Amount
nl: Bedrag

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Payment
nl: Betaling

en: Male
nl: Man

en: Female
nl: Vrouw

en: Paid
nl: Betaald

en: Source
nl: Bron

en: unlimited
nl: ongelimiteerd

en: Withdraw
nl: Intrekken

en: Start Time
nl: Starttijd

en: Session
nl: Sessie

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Availability
nl: Beschikbaarheid

en: Subscription
nl: Inschrijving

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: Columns
nl: Kolommen

en: Free
nl: Gratis

en: Canadian Dollar
nl: Canadese Dollar

en: Transaction type
nl: Transactie type

en: Australian Dollar
nl: Australische Dollar

en: Japanese Yen
nl: Japanse Yen

en: Swiss Franc
nl: Zwitserse Frank

en: Czech Koruna
nl: Tsjechische kroon

en: Danish Krone
nl: Deense Kroon

en: Hungarian Forint
nl: Hongaarse forint

en: Norwegian Krone
nl: Noorse Kroon

en: New Zealand Dollar
nl: Nieuw Zeelandse Dollar

en: Polish Zloty
nl: Poolse Zloty

en: Swedish Krona
nl: Zweedse Kroon

en: Singapore Dollar
nl: Singaporese Dollar

en: Image file
nl: Afbeeldingsbestand

en: Credits
nl: Medewerkerslijst

en: Additional Settings
nl: Bijkomende instellingen

en: withdraw
nl: intrekken

en: Only
nl: Alleen

en: click here
nl: klik hier

en: Invalid
nl: Ongeldig

en: No user
nl: Geen gebruiker

en: User list
nl: Gebruikerslijst

en:  minutes
nl:  minuten

en: Progress
nl: Voortgang

en: Room
nl: Kamer
