VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (23 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Action
sq: Veprimi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: register
sq: regjistrohu

en: Date
sq: Data

en: Message
sq: Mesazhi

en: Name
sq: Emri

en: User
sq: Përdoruesi

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Access denied
sq: Ndalohet hyrja

en: Comment
sq: Komenti

en: Filter
sq: Filtri

en: Permissions
sq: Të drejta

en: Context
sq: Konteksti

en: User list
sq: Lista e përdoruesit
