VideoWhisper Webcam Plugins (7.x-1.4) - en to bn translation catalogue (21 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Date
bn: তারিখ

en: Message
bn: বার্তা

en: Name
bn: নাম

en: n/a
bn: প্রযোজ্য নয়

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Email
bn: ইমেইল

en: All
bn: সমস্ত

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Access denied
bn: প্রবেশাধিকার সংরক্ষিত

en: Not found
bn: পাওয়া যায় নি

en: Comment
bn: মন্তব্য

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Session
bn: সেশন
